A MEAN WELL SMU01M-12N egy dc-dc konverter, sip, a SMU termékcsalád tagja. Kimenet: 12V 84mA, 1W kimeneti teljesítmény. Univerzális bemenet: 10.8-13.2V. Szigetelési feszültség: 1,5kV.
| A termék tulajdonságai | MEAN WELL SMU01M-12N dc-dc konverterA MEAN WELL SMU01M-12N egy sip dc-dc konverter 12V 84mA kimenettel és 1W teljesítménnyel. A SMU termékcsalád tagja. Univerzális bemenet: 10.8-13.2V. Műszaki adatok
| Gyártó |
MEAN WELL
| Gyártói cikkszám |
SMU01M-12N
| Termék típusa |
DC-DC konverter
| Termékcsalád |
SMU
| Tokozás |
SIP
| Kivitel |
Furatszerelhető
| Szigetelési feszültség |
1,5kV