TDK-Lambda GEN150-5-IS510-E 150V 5A 750W programozható tápegység
Cikkszám
GEN150-5-IS510-E
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Gyártó
TDK-Lambda
Gyártói cikkszám
GEN150-5-IS510-E
Termék típusa
0-150V 0-5A 750W labortápegység
Termékcsalád
Genesys
Tokozás
Rack-be szerelhető
Magasság
2U
Kimeneti teljesítmény
750W
Feszültség programozási-tartomány
0 – 150 V
Kommunikációs portok
RS-232, RS-485, USB, GPIB (IEEE 488), LAN, Leválasztott analóg
Áramerősség programozási-tartomány
0 – 5 A