ITECH IT8018-2250-25 2250V 25A 18000W DC elektronikus műterhelés
Cikkszám
IT8018-2250-25
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Gyártó
ITECH
Gyártói cikkszám
IT8018-2250-25
Termék típusa
DC elektronikus műterhelés
Termékcsalád
IT8000
Tokozás
Rack-be szerelhető, Asztali
Magasság
3U
Kimeneti teljesítmény
18000W
Feszültség programozási-tartomány
0 – 2 250 V
Kommunikációs portok
USB, CAN, LAN, GPIB (IEEE 488), Leválasztott analóg, RS-232
Áramerősség programozási-tartomány
0 – 25 A