TDK-Lambda G200-37.5-3P480 200V 37,5A 7500W programozható tápegység
Termék ára
Cikkszám
G200-37-5-3P480
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Gyártó
TDK-Lambda
Gyártói cikkszám
G200-37.5-3P480
Termék típusa
0-200V 0-37,5A 7500W labortápegység
Termékcsalád
Genesys+
Tokozás
Rack-be szerelhető
Magasság
1U
Kimeneti teljesítmény
7500W
Feszültség programozási-tartomány
0 – 200 V
Kommunikációs portok
RS-232, RS-485, USB, LAN, Leválasztott analóg, Modbus-TCP, EtherCAT, GPIB (IEEE 488)
Áramerősség programozási-tartomány
0 – 37,5 A