TDK-Lambda G30-250-3P480 30V 250A 7500W programozható tápegység
Termék ára
Cikkszám
G30-250-3P480
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Gyártó
TDK-Lambda
Gyártói cikkszám
G30-250-3P480
Termék típusa
0-30V 0-250A 7500W labortápegység
Termékcsalád
Genesys+
Tokozás
Rack-be szerelhető
Magasság
1U
Kimeneti teljesítmény
7500W
Feszültség programozási-tartomány
0 – 30 V
Kommunikációs portok
RS-232, RS-485, USB, LAN, Leválasztott analóg, Modbus-TCP, EtherCAT, GPIB (IEEE 488)
Áramerősség programozási-tartomány
0 – 250 A