TDK-Lambda G400-13-3P400 400V 13A 5200W programozható tápegység
Termék ára
Cikkszám
G400-13-3P400
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Gyártó
TDK-Lambda
Gyártói cikkszám
G400-13-3P400
Termék típusa
0-400V 0-13A 5200W labortápegység
Termékcsalád
Genesys+
Tokozás
Rack-be szerelhető
Magasság
1U
Kimeneti teljesítmény
5200W
Feszültség programozási-tartomány
0 – 400 V
Kommunikációs portok
RS-232, RS-485, USB, LAN, Leválasztott analóg, Modbus-TCP, EtherCAT, GPIB (IEEE 488)
Áramerősség programozási-tartomány
0 – 13 A