TDK-Lambda GBSP60-170-3P400 60V 170A 10200W programozható tápegység
Termék ára
Cikkszám
GBSP60-170-3P400
Megosztom
Funkciók
Raktárkészlet
0 db
Gyártó
TDK-Lambda
Gyártói cikkszám
GBSP60-170-3P400
Termék típusa
0-60V 0-170A 10200W labortápegység
Termékcsalád
Genesys+
Tokozás
Rack-be szerelhető
Magasság
2U
Kimeneti teljesítmény
10200W
Feszültség programozási-tartomány
0 – 60 V
Kommunikációs portok
RS-232, RS-485, USB, LAN, Leválasztott analóg, Modbus-TCP, EtherCAT,
Áramerősség programozási-tartomány
0 – 170 A